Vychutnejte si ještě v letošním roce dovolenou u moře

Vyberte si last minute pobyty u zájezdů pro seniory – zájezdy 55+. Dotovaná dovolená u moře čeká na vás!

I když už letní sezóna značně pokročila, pořád ještě máte dost času vyrazit za koupáním k moři. Ba co víc, možná právě nyní nastává ten správný okamžik odjet či odletět. Probíhající sezóna vám totiž může nabídnout třeba volná místa na last minute zájezdy a vy ušetříte tisíce korun. Rozhodně si proto prostuduje dostupnou nabídku.

Pobyt na poslední chvíli nenabourá rozpočet

Dovolená u moře je stále aktuální. Pokud si dobře vyberete a zvolíte třeba odlet na poslední chvíli, rozhodně nijak nenabourá rodinný rozpočet, spíše naopak. Promyšlená volba destinace, dopravy a dalších doprovodných služeb jako například all inclusive vám může přinést zájezd, který se dá charakterizovat jako za málo peněz hodně muziky.

I starší lidé si užijí pláže

Velmi zajímavou variantou úsporné dovolené jsou kromě last minute pobytů také zájezdy 55+. Jaké výhody přinášejí?

  • Seniorům ve věku 55 let a výše nabízejí levnou dovolenou
  • Cenové zvýhodnění činí až 50 %
  • Za zvýhodněnou cenu může vyrazit i doprovod.
  • Odlétá se z různých míst, z Prahy, Brna i Ostravy

Pokud jste ještě nedosáhli věku 55+ můžete jet třeba s někým starším z rodiny jako doprovod. Hotely u těchto zájezdů odpovídají nárokům skupiny 55+, například pro osoby se sníženou pohyblivostí mají bezbariérové vstupy. Tyto pobyty jsou stále populárnější a mají do budoucna velký potenciál.

Luxusní pobyt s dokonalým servisem

Máte-li rádi jižanský temperament a necháváte se bez ohledu na věk hýčkat, určitě vás nadchne   dovolená Itálie all inclusive. Dostanete zde ten nejlepší servis, pokud jde o ubytování, stravování v celém průběhu dne, ale třeba i animační programy, plážový servis zdarma, nebo vstup do hotelových sportovišť včetně bazénů. K dispozici máte čtyř a pětihvězdičkové hotely, které uspokojí i vaše vysoké nároky.

2011 - 2020 Last-minute-levna-dovolena.cz